FreshMail.pl

Audyt bloga

Home / Audyt bloga

Audyt bloga to mocny krok do przodu. To solidna analiza tego co działa, a co nie. To podstawa do realizacji blogowych celów. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

– co należałoby ulepszyć, aby dotrzeć do szerszego grona czytelników?
– co może być powodem, że nie możesz ruszyć dalej ze swoim blogowaniem?
– co zmienić, aby blog stał się bardziej atrakcyjny dla firm i marek ?
– czy budujesz silną i spójną markę bloga, która będzie magnesem dla potencjalnych reklamodawców?

Audyt BlogoMarki Twojego bloga pomoże odpowiedzieć Ci na to pytanie. Dzięki analizie sytuacji obecnej bloga dowiesz się nad czym należy najmocniej popracować. Audyt jest pierwszym krokiem i podstawą do stworzenia porządnej strategii, która określi co zrobić, aby realizować swoje blogowe i blogowo-biznesowe cele.

Jak wygląda nasza współpraca:

  1. ZAMÓWIENIE – Zamawiasz audyt pisząc do mnie na kontakt@blogomarka.pl w tytule podając AUDYT
  2. Kontaktuję się z Tobą w przeciągu 24h od otrzymania wiadomości
  3. W wiadomości zwrotnej otrzymujesz ode mnie krótki formularz do wypełnienia
  4. ANALIZA – Po jego otrzymaniu analizuję Twojego bloga
  5. WNIOSKI – W ciągu maksymalnie 7 dni od otrzymania od Ciebie formularza odbywamy 20 minutową rozmowę online na Skype, podczas której omawiam najważniejsze wyniki audytu BlogoMarki.
  6. RAPORT – Na zakończenie audytu otrzymujesz ode mnie krótki raport z najważniejszymi wnioskami, które pomogą Ci dalej rozwijać markę swojego bloga

 

 

CENA: 235 PLN (kwota zawiera 23% VAT)

 
Masz pytania? Nie wiesz, czy audyt odpowie na Twoje potrzeby? Napisz, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Zajrzyj do zakładki KIM JESTEM? 

 

 

 

Poznaj opinie o współpracy z BlogoMarką

Hair by Jul  www.hairbyjul.pl 

Audyt bloga przebiegł bardzo szybko i sprawnie, już po kilku dniach od zgłoszenia Klaudia odezwała się z gotowym podsumowaniem. Dowiedziałam się tego na czym mi zależało, ale najfajniejsze było to, że oprócz krótkiego omówienia całości bloga, Klaudia skupiła się na konkretnym problemie, z którym się borykam i udzieliła mi paru cennych wskazówek. Dało się odczuć, że Klaudia naprawdę zagłębiła temat i wie o czym mówi! Nic tak nie otwiera oczu, jak świeże spojrzenie kogoś z zewnątrz 🙂 Dzięki raz jeszcze za udaną konsultację!

__________

AguMama www.agumama.pl

Niedawno na moment utknęłam z pomysłami na dalszy rozwój bloga. Nie brakowało mi pomysłów na teksty, tylko na ich coraz szersze promowanie. To był właściwy czas na współpracę z BlogoMarką Blog jest moim dziełem, takim trochę dzieckiem i czasami trudno jest mi na niego spojrzeć krytycznie. Tymczasem Klaudia pokazała mi jego mocne i słabe strony. W mojej głowie otworzyło się mnóstwo klapek.  Dobrze, że jest taki projekt jak BlogoMarka. 

_________

Scent and The City  www.skoknamiasto.pl

Konsultacja z Klaudią pozwoliła mi spojrzeć na bloga z biznesowej perspektywy. Wspólnie ustaliłyśmy strategie i plan działań, które pozwolą mi zwiększyć zasięgi i zarabiać także w oparciu o bloga. Klaudia podpowiedziała mi jak ważny jest mój wizerunek ekspercki i jak go wzmocnić. Dowiedziałam się także jak drobne elementy wpływają na ogólny wizerunek i jak istotna jest spójność, zarówno samej strony, jak i mediów społecznościowych. Razem poskładałyśmy kilka elementów w spójną całość.

Poznaj więcej opinii o współpracy z BlogoMarką i dowiedź się, co możesz zyskać 🙂

 

Jeśli chcesz zamówić audyt Twojego bloga, NAPISZ. 

Zapisz się na newsletter i odbierz PREZENT! Strategiczną checklistę BlogoMarki

Wyrażam zgodę na zapis do listy mailingowej BlogoMarki.

FreshMail.pl