BloBox – pudełko dla blogerów

Home / BlogoMarka / BloBox – pudełko dla blogerów

 

BloBox to jedyne takie pudełko skomponowane z myślą o blogerach.

Blobox

– to pierwsze i jedyne pudełko stworzone z myślą o Blogerach. Dzięki niemu oszczędzasz czas w poszukiwaniu najlepszych ekspertów z dziedziny blogowania i dajesz sobie szansę na rozwój i nowe spojrzenie na bloga. Konsultacje wokół Twojej strony i marki, współpraca z grafikiem, czy biznesowa książka – wszystko co oferuje Ci ten Box sprawi, że blogowanie stanie się dla Ciebie o wiele łatwiejsze! 🙂 Partnerem boxa jest BlogoMarka!

 

BloBox to nowy projekt, w który ostatnio zaangażowała się BlogoMarka. Jak tylko doszły do mnie pierwsze słuchy na temat idei boxa pomyślałam, że BlogoMarka musi być jego częścią 🙂 Finalnie w boxie znajdziecie blogowy audyt BlogoMarki lub narzędzie do samodzielnej pracy nad blogową marką (pudełka będą nieco różnić się od siebie).

BloBox to produkt dla Ciebie, jeżeli:

• chcesz zarabiać na swoim blogu,
• brakuje Ci motywacji do dalszych działań związanych z blogiem,
• nie wiesz, w którą stronę iść, aby rozwijać swojego bloga i swoją markę,
• chcesz zaoszczędzić czas w wyborze najlepszych usługodawców, którzy mogą Ci pomóc w rozwoju bloga,
• chciałbyś móc kilka obowiązków związanych z blogowaniem delegować na kogoś innego,
• lubisz niespodzianki! 🙂

W pudełku znajdziesz 5 super narzędzi lub produktów, które pomogą w dynamicznym rozwoju bloga. Ich wartość kilkukrotnie przekracza cenę BloBoxa. To świetna okazja, aby otrzymać mega jakość za niewielką cenę. Sprawdź TUTAJ co poza niespodziankami od BlogoMarki znajdziesz w BloBoxie.

 

 

Kto za tym stoi ? Charyzmatyczna socjolog blogosfery – Dagmara Sobczak z Socjopatka.pl

Jak sama o sobie mówi – szczęśliwy socjolog, którego pasją jest społeczeństwo i jego obserwacja. Od dwóch lat prowadzi bloga Socjopatka.pl, aby dzielić się z nami swoim hobby, zaprzyjaźnić się z socjologią i dać do myślenia. Dagmara angażuje się w różne projekty czytelnicze, społeczne czy blogowe. Jednym z tych ostatnich jest właśnie BloBox.

Więcej informacji o BloBoxie znajdziesz w sklepie SOCJOPATKI.