Opinie o współpracy

Home / Opinie o współpracy

Poznaj opinie innych blogerów o współpracy ze mną i dowiedź się co możesz zyskać 🙂

Ola i Piotr Stanisławscy, współtwórcy bloga www.CrazyNauka.pl

 

Udziału Klaudii w procesie budowania marki naszego bloga i kształtowania naszych marek osobistych nie da się przecenić. Klaudia była otwarta na nasze potrzeby, zaangażowana i pełna zaskakujących pomysłów. Do dziś stosujemy się do jej zaleceń, a siła naszych marek stale rośnie. Przekłada się to na naszą lepszą rozpoznawalność w blogosferze oraz wśród reklamodawców i organizatorów konferencji branżowych, co z kolei ma pozytywny wpływ na zarobki z naszego bloga. 

___________________

Ewa  www.MisaMocy.pl

Kilka godzin konsultacji z Klaudią dostarcza wiedzy i inspiracji do działania na kilka miesięcy. Prawdziwa petarda naładowana pozytywną energią, fachowością i praktycznymi rozwiązaniami do natychmiastowego wdrożenia. Każde spotkanie to krok milowy w rozwoju bloga! Mega polecam. 

 

________________

Edukacja z Pasją  www.edukacjazpasja.pl

Nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle się dowiedziałam w godzinę, co podczas konsultacji z Klaudią. To była nie tylko merytoryczna rozmowa, ale przede wszystkim inspirująca. Dzięki niej wiem, jaki powinnam obrać kierunek, na czym się skoncentrować i czego spróbować, by rozwinąć mojego bloga oraz biznes online. Gorąco polecam!

 

_______________

Tabayka www.tabayka.pl 

Klaudia ma w sobie coś czego brakuje bardziej znanym blogerom i firmom doradzającym innym jak rozhulać swoją markę w sieci: brak zadęcia i arogancji pt. „zobacz jak genialnie to mnie się udało!”. Bo takie podejście bardziej podcina skrzydła niż uczy nas – początkujących w fachu blogowania – wzbijać się wyżej i wyżej. Pomoc Klaudii przy budowie tylko pozornie prostej zakładki „Współpraca” była nieoceniona: jasne, konkretne wskazówki co do schematu całości; fokus na szczegóły co ważne, a co pominąć; podpowiedzi jak uatrakcyjnić, żeby się wyróżnić. I najważniejsze co zawdzięczam Klaudii: tak pokierowanie naszą wspólną pracą, by mnie – początkującą blogerkę, często plądrującą doły sinusoidy wzlotów i upadków blogowania – zmotywować długofalowo! Dzięki Klaudii uwierzyłam, że ta robota, ciężka robota jaką jest wysokiej jakości blogowanie ma sens! Serdecznie za to dziękuję i gorąco polecam!

__________

Hair by Jul  www.hairbyjul.pl 

Audyt bloga przebiegł bardzo szybko i sprawnie, już po kilku dniach od zgłoszenia Klaudia odezwała się z gotowym podsumowaniem. Dowiedziałam się tego na czym mi zależało, ale najfajniejsze było to, że oprócz krótkiego omówienia całości bloga, Klaudia skupiła się na konkretnym problemie, z którym się borykam i udzieliła mi paru cennych wskazówek. Dało się odczuć, że Klaudia naprawdę zagłębiła temat i wie o czym mówi! Nic tak nie otwiera oczu, jak świeże spojrzenie kogoś z zewnątrz 🙂 Dzięki raz jeszcze za udaną konsultację!

___________

Scent and The City  www.skoknamiasto.pl

 

Konsultacja z Klaudią pozwoliła mi spojrzeć na bloga z biznesowej perspektywy. Wspólnie ustaliłyśmy strategie i plan działań, które pozwolą mi zwiększyć zasięgi i zarabiać także w oparciu o bloga. Klaudia podpowiedziała mi jak ważny jest mój wizerunek ekspercki i jak go wzmocnić. Dowiedziałam się także jak drobne elementy wpływają na ogólny wizerunek i jak istotna jest spójność, zarówno samej strony, jak i mediów społecznościowych. Razem poskładałyśmy kilka elementów w spójną całość.

____________

Fashion Hero  www.fashionhero.pl

Konsultacje z Klaudią sprawiły, że jasno określiłam to, do czego dążę,
dla kogo piszę,komu przekazuję treści, jakie tematy chcę poruszać
oraz na czym 
zależy mi najbardziej. Świadomość tego, co tak naprawdę chcemy  robić, odkrycie swoich pragnień w połączeniu z odpowiednim planem oraz strategią działania są jedyną drogą do sukcesu.  I właśnie tę drogę miałam okazję razem z Klaudią wyznaczyć dla siebie  oraz mojego bloga. Oddzielną kwestią jest sam pełen profesjonalizm oraz niezwykła znajomość tematu prowadzenia bloga,
która sprawia, że jest się przekonanym, iż jesteśmy oddani w dobre ręce.

Jeżeli chcesz zbudować potężnego, perfekcyjnego pod względem treści i wyglądu bloga,
szukasz kogoś, kto pomoże Ci wkroczyć na właściwą ścieżkę blogowania, bądź wskaże jej dalszy kierunek, gorąco polecam Ci konsultacje z Klaudią.

___________

Creativevibes www.creativevibes.pl 

Po spotkaniu z Klaudią jestem zachwycona! Szczere i merytoryczne podpowiedzi to ewidentnie jej mocna strona. Po konsultacji mam ogrom motywacji do działania i wiem w jakim kierunku zmierzać. Klaudia bardzo profesjonalnie prowadzi konsultacje, ale jest przy tym przesympatyczna i otwarta. Serdecznie polecam współpracę z BlogoMarką.

 

___________

AguMama www.agumama.pl

Gdybym miała jednym słowem określić to, w jakim nastroju wyszłam po spotkaniu z Klaudią to ZMOTYWOWANA. Niedawno na moment utknęłam z pomysłami na dalszy rozwój bloga. Nie brakowało mi pomysłów na teksty, tylko na ich coraz szersze promowanie. To był właściwy czas na konsultację z BlogoMarką Blog jest moim dziełem, takim trochę dzieckiem i czasami trudno jest mi na niego spojrzeć krytycznie. Tymczasem Klaudia pokazała mi jego mocne i słabe strony. W mojej głowie otworzyło się mnóstwo klapek bo przecież tak na bloga patrzą i Czytelnicy i potencjalni partnerzy oraz reklamodawcy. Ja wiem o czym chcę na blogu pisać, a Klaudia z perspektywy swojego doświadczenia podpowiedziała mi jak to zaprezentować i jak podkreślić ekspercki charakter treści. Strategia, którą omówiłyśmy, to mój plan działania na najbliższe tygodnie. Już dziś nie mogę się doczekać efektów. Dobrze, że jest taki projekt jak BlogoMarka. To ogromna pomoc w nawiązaniu otwartego dialogu, zamiast takiego klasycznego firewalla, między blogerem a agencją.

___________

Lady Petite   www.ladypetite.pl

Współpraca z Klaudią otworzyła mnie na nowe drogi rozwoju Lady Petite. Dzięki stałym konsultacjom nie waham się w momencie wątpliwości. Wiem nad czym pracować, aby rozwijać bloga i osiągać kolejne cele. Klaudia nie tylko wspiera w codziennej pracy, doradza jak promować bloga i dba o spójny wizerunek Lady Petite, ale także pomaga nawiązywać kontakty z reklamodawcami i markami. Dbałość o budowę spójnej marki i rozwój biznesowy bloga – za to cenię współpracę z BlogoMarką i Klaudią.

_____________

Na pokładzie życia www.napokladziezycia.pl

Nasza rozmowa okazała się dla mnie przełomowa. Klaudia zadała pytania, które każdy bloger powinien sobie zadać, ale czasem o tym zapominamy czy odkładamy na później. Tutaj nie miałam wyjścia- musiałam odpowiedzieć. Dzięki temu zdałam sobie sprawę z pewnych aspektów, które gdzieś tam były ukryte w mojej głowie, ale czekały na odkrycie. Co więcej, Klaudia dała mi konkretne wskazówki, co poprawić na moim blogu, ale też, co warto uwydatnić. Czasami potrzebujemy drugiej osoby, żeby pokazała nam jakie są nasze mocne strony, a nad czym warto popracować. Klaudia jest właśnie tą osobą. Cieszę się, że trafiłyśmy na siebie i mogę z czystym sumieniem polecić jej usługi.

_____________

Uważniej wwww.uwazniej.pl

Audyt BlogoMarki pozwolił mi spojrzeć na bloga z zupełnie innej strony, dzięki czemu wiem, gdzie są niedociągnięcia i nad czym muszę popracować. Nasza rozmowa i audyt były tak naprawdę początkiem zmian. Cały czas myśląc o rozwoju pamiętam o naszej rozmowie i audycie.

 

 

_____________

Kinka www.kinka.com.pl

Konsultacja z Klaudią, to była fantastyczna rozmowa, niesamowicie merytoryczna i bardzo inspirująca. Klaudia, nie tylko wyczerpująco dokonała audytu, ale i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania!

W trakcie rozmowy miałam wrażenie, że Klaudia doskonale przestudiowała mojego bloga, dzięki czemu zwracała uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, które mi gdzieś umknęły. Zwróciła uwagę na spójność wyglądu bloga i social mediów. Dzięki temu wiem, co powinnam zmienić, nad czym popracować i na co zwracać uwagę przy kolejnych wyzwaniach.

Muszę tutaj wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, która jest dla mnie bardzo istotna: Klaudia to empatyczna i sympatyczna dziewczyna, dzięki czemu atmosfera spotkania była bardzo fajna. Czułam się swobodnie, nie krępowałam się zadawać pytań, co sprawiło, że spotkanie było jeszcze bardziej owocne.

Czy kolejny raz zdecydowałabym się na konsultacje z Klaudią? Oczywiście, że tak! Ta dziewczyna ma ogromną wiedzę i wyjątkowy dar przekazywania jej!