Stała współpraca

Home / Stała współpraca

Potrzebujesz bieżącego wsparcia w rozwijaniu bloga i budowaniu BlogoMarki? Porozmawiajmy o stałej współpracy.

 

Mogę pomóc Ci zbudować strategię, opracować plan działania i wspólnie z Tobą pokonywać kolejne kroki.

Masz jasno określone cele i potrzebujesz strategicznego wsparcia w codziennej działalności? Nie chcesz zatrzymywać się w momentach wątpliwości? Potrzebujesz managera, który zadba o Twój wizerunek oraz zajmie się współpracą z partnerami i reklamodawcami? Porozmawiajmy o stałej, długofalowej współpracy odpowiadającej Twoim potrzebom.

Znam blogosferę z perspektywy blogera, ale i z perspektywy firm współpracujących z blogerami. Jako PRowiec tworzyłam kampanie z blogerami i koordynowałam współpracę z blogosferą po stronie firm. Doświadczenie z obu stron pozwoliło mi wyciągnąć wiele wniosków, które mogą pomóc blogerowi profesjonalizować swoje działania, budować silną markę i… zarabiać.

 

 Cena: wycena ustalana indywidualnie.

NAPISZ i umów się na bezpłatną, 15 minutową konsultację.

 

Poznaj opinie o współpracy z BlogoMarką

Lady Petite   www.ladypetite.pl

Współpraca z Klaudią otworzyła mnie na nowe drogi rozwoju Lady Petite. Dzięki stałym konsultacjom nie waham się w momencie wątpliwości. Wiem nad czym pracować, aby rozwijać bloga i osiągać kolejne cele. Klaudia nie tylko wspiera w codziennej pracy, doradza jak promować bloga i dba o spójny wizerunek Lady Petite, ale także pomaga nawiązywać kontakty z reklamodawcami i markami. Dbałość o budowę spójnej marki i rozwój biznesowy bloga – za to cenię współpracę z BlogoMarką i Klaudią.

________

Scent and The City  www.skoknamiasto.pl

Konsultacja z Klaudią pozwoliła mi spojrzeć na bloga z biznesowej perspektywy. Wspólnie ustaliłyśmy strategie i plan działań, które pozwolą mi zwiększyć zasięgi i zarabiać także w oparciu o bloga. Klaudia podpowiedziała mi jak ważny jest mój wizerunek ekspercki i jak go wzmocnić. Dowiedziałam się także jak drobne elementy wpływają na ogólny wizerunek i jak istotna jest spójność, zarówno samej strony, jak i mediów społecznościowych. Razem poskładałyśmy kilka elementów w spójną całość.

_________

Edukacja z Pasją  www.edukacjazpasja.pl

Nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle się dowiedziałam w godzinę, co podczas konsultacji z Klaudią. To była nie tylko merytoryczna rozmowa, ale przede wszystkim inspirująca. Dzięki niej wiem, jaki powinnam obrać kierunek, na czym się skoncentrować i czego spróbować, by rozwinąć mojego bloga oraz biznes online. Gorąco polecam!

Poznaj więcej opinii o współpracy z BlogoMarką i dowiedź się, co możesz zyskać 🙂

Jeśli chcesz umówić poznać warunki stałej współpracy, NAPISZ.