Warsztaty indywidualne

Home / Warsztaty indywidualne

Masz wiele pytań? Potrzebujesz jednorazowo solidnego wsparcia, ustalenia celów i planu? Warsztaty indywidualne BlogoMarki będą dla Ciebie.

Chcesz określić cele, znaleźć drogi promocji, sprofesjonalizować swojego bloga, rozpocząć blogowe działania biznesowe? Masz wątpliwości i wiele pytań w głowie? A może wiesz czego chcesz, ale nie wiesz jak to zrobić? Czujesz, że potrzebujesz porządnej burzy mózgów? Możemy zadziałać razem na dedykowanych warsztatach indywidualnych. W trakcie jednodniowego spotkania bezpośredniego popracujemy nad najważniejszymi dla Ciebie zagadnieniami z zakresu rozwoju i promocji bloga, tworzenia jego marki oraz budowaniu blogowego biznesu. Blog jest jednym z narzędzi promocji Twojego biznesu? Porozmawiajmy jak wykorzystać jego potencjał z korzyścią dla działań biznesowych.

Zakres warsztatów jest każdorazowo ustalany przed spotkaniem tak, aby w pełni odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Przed spotkaniem przygotowuję też obszerny research i audyt.

Czas trwania warsztatów: ok. 4-5h

Po spotkaniu otrzymasz raport z podsumowaniem najważniejszych wniosków i ramowy plan działań, dzięki któremu sprawnie przejdziesz przez ustalone kroki w drodze do zbudowania silnej marki i rozwoju bloga.

 Cena: wycena indywidualna

Chcesz poznać szczegóły?  NAPISZ i umów się na bezpłatną, 15 minutową konsultację.